RASSAM MEADIA جیمی نت Code Center
  • عنوان عکس 1
  • عنوان عکس 1
  • عنوان عکس 2
  • عنوان عکس 3
دریافت کد اسلایدر

تبلیغات

لاله های زینبی _ شهید مرتضی مسیب زاده

لاله های زینبی _ شهید مرتضی مسیب زاده
همزمان با نزدیک شدن به سالروز ولادت حضرت زینب قصد آن داشتیم تا به مناسبت این یوم فرخنده از شهدای مدافع حرم یادی بنماییم . تا مطالبی ناب از زندگانی و وصیت نامه و شجاعت های این عزیزان را خدمت شما ارائه دهیم . رزمنده ایثارگر مرتضی مسیب‌زاده در حالی در دفاع از حرم ائمه اطهار در سوریه شربت شهادت را نوشید که این شهید مدافع حرم از روستای عبدالله کندی بخش مرکزی شهرستان گرمی است. این شهید همه کمبودها، نقص‌ها، ناجوانمرد‌ی‌ها و کم‌لطفی‌ها را به جان می‌خرید ولی اذعان می‌داشت به عشق رهبر و مولایمان ما این امور را از چشم نظام نمی‌بینیم.

برادر شهید مرتضی مسیب‌زاده با بیان اینکه شهید مسیب‌زاده با مدیران تعارفی نداشت و آن‌ها را به حسن عملکرد دعوت می‌کرد، افزود: نکته بارز شهید زنده بودن وی با عشق ولایت بود و همه را به تبعیت محض از ولایت دعوت می‌کرد. وی با اشاره به اینکه شهید مدافع حرم آن چیزی را که سال‌های سال از سوریه، لبنان و یمن به دنبالش بود را اکنون پیدا کرده است، گفت: شهید متولد 23 تیر 61 بود و فرزندی 6 ساله به نام نازنین زهرا از وی به یادگار مانده است.

برادر شهید مدافع حرم با بیان اینکه شهید مسیب‌زاده در 2 سال اخیر به عنوان مستشار در سوریه حضور داشت، افزود: در این 2 سال آنقدر به سوریه اعزام شدند که دیگر شمارش دفعات آن از دست بنده خارج شده بود.

مسیب‌زاده با بیان اینکه شهید دلباخته ائمه اطهار(ع)، به‌ویژه دلباخته بی‌بی حضرت رقیه(س) بود، افزود: همه ذکر لب شهید بیشتر از خانم حضرت زینب(س)، بی‌بی رقیه(س) بود و چیزی که به دنبالش بود شهادت بوده است. وی افزود: حاج مرتضی دفعه آخر اعزام از فرودگاه با من تماس گرفت و به من قول داد تا 20 روز دیگر برگردد که اگر این‌طور نشد هر چه من گفتم، همان باشد. برادر شهید با بیان اینکه برادرم به قولش عمل کرد و در کمتر از 20 روز یعنی روز دهم به وطن بازگشت، افزود: حاج مرتضی مانند ماهی لغزان، لغزید و به دریایی که عشقش بود رسید.

وی با اشاره به وصیت نامه شهید مرتضی مسیب‌زاده، گفت: حاج مرتضی فوق‌العاده متواضع بود و اصلا به دنبال این نبود که به چشم بیاید و اگر این گونه می‌شد، آن‌جا را ترک می‌کرد. وی با بیان اینکه در حال حاضر شهید مدافع حرم متعلق به همه مردم است، افزود: عمل به وصیت‌نامه شهید برای همه مردم است و از مردم خواهش می‌کنم با حضور خود در مراسم تشییع به شهدای مدافع حرم ادای دین کنند.

                                                                                                                                        دانلود فیلم         
</a></center></div> 
</div>
<div class=

نظرات

#

  • Test 2
  • Test 3

وبسایت اطلاع رسانی رهبر انقلاب

بالا
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات